Archiwum - 4 sierpnia 2017

linkologia.pl spis.pl

Kradzież System Odnosi się do samochodowego systemu, który uniemożliwia lub sobie samochodu pozycji od bycia na kradzieży. Składa się z elektronicznie sterowany zdalnego sterowania klawisz lub, kontrola elektroniczna Circuit, CGDI prog alarmu realizacji urządzenia i instytucjach komponenty i inne.  
 


Najwcześniejszego CAR zamka drzwi jest mechanicznym zamek, tylko do jazdy samochodem, aby zapobiec drzwi otwierają się automatycznie i wypadkowe, tylko na bezpieczeństwo ruchu drogowego, nie może sobie pozwolić na Anti-Theft Effect. Z postępu społeczeństwa, rozwój S. i Technologia  SKP1000 programista i przy rosnącej Number samochodów, a później przy wytwarzaniu samochodów osobowych, ciężarowych drzwi są wyposażone w blokadę Key. przy drzwiach Locks tylko jedne drzwi, a na drugich drzwi jest otwarcie lub zablokowanie przez co blokady drzwi ON przy drzwiach VVDI Key narzędzie

aby lepiej grać rolę antywłamaniowe, a niektóre samochody również wyposażony w blokadę kierownicy. z blokady kierownicy służy do blokowania kierownicy samochodu. blokady kierownicy jest zablokowane za pomocą stacyjki i jest zainstalowany pod kierownica, która jest kontrolowana przez klucz X431 . Oznacza to, że Stacyjka odciąć zapłon Obwód aby wyłączyć silnik, kluczyk w stacyjce, a następnie w lewo do skrajnego położenia przekładni, zatrzask zostanie przedłużony do Steering wał s Lot, wał kierownicy CAR blokada mechaniczna. Nawet jeśli ktoś otworzy drzwi i uruchomić silnik nielegalnie, bo kierownica jest zablokowana, samochód nie może być włączona, nie można odpędzić, SO odegrała CAR Anti-Theft Effect FCAR F3-Gs Niektóre samochody są projektowane i produkowane bez blokady kierownicy, ale z innym tzw kulach Blokada na kierownicę, tak, że na kierownica nie można włączyć, ale także może odgrywać Anti-Theft Effect. s Niektóre samochody w na transmisję z zamkiem Mechanicznej, na przełożenie dźwigni jest zablokowany, tak że w kradzieży nie może być związana z przy samochodzie nie może Move. Stacyjka służy do włączania ON lub OFF na układ silnika Ignition Circuit według klucza, aby otworzyć Prawdą zamka, ale również odegrały pewną Anti-Theft Effect. As rozwija samochodzie technologii, w większości samochodów są uruchomione centralne zamki, czyli Zamki CAR bagażnika oraz osiągnięcia scentralizowane Blokada sterowania.

chasen : :