Archiwum - 9 sierpnia 2017

linkologia.pl spis.pl

Uruchom Creader 419 Scanner to narzędzie utrzymanie samochodu do użytku domowego (użytkowników Junior). Oferuje on w pełni kolorowy wyświetlacz, spełnia wszystkie protokoły OBDII / EOBD, dostarcza powszechnie używane funkcje diagnostyczne, pomaga w likwidacji codziennych kodów usterek, konserwacja i to kosztować effective.Here i umieścić część pitcure, jeśli chcesz więcej fotki, odwiedź Źródło na końcu artykułu.

Podłącz CR419 Scanner portu 16pin do gniazda diagnostycznego pojazdu.
Moc na uruchamianie X431 CR419.
To menu funkcji CR419 zaw. Diagnozowania , DTC odnośnika , konfiguracji narzędzi i Pomoc .
 


Wybierz „ Diagnozowanie „, kliknij prawy górny zieloną ikonę do systemu wejść.
 


Monitorowanie stanu .
Wybierz „ I / M Readiness
Powrót do wybranego „ strumień danych „, a następnie wybrać spośród „ Wyświetl wszystkie przedmioty „, « Wybierz elementy » i „ Widok graficzny element „, naciśnij przycisk «Up» i przycisk «w dół», aby wybrać, co chcesz obejrzeć.
Powrót do wyboru „ Na pokładzie monitoring „, niektóre pojazdy nie obsługują tej funkcji.
Powrót do wyboru „ informacja pojazdu
Powrót „aby sprawdzić DTC odnośnika
Wyczyść język między angielskim, francuskim i hiszpańskim .
Sprawdź „ Pomoc opcję”.
Gotowe.
Podsumowując.
Uruchom Creader 419 CR419 skaner nie może być bardziej odpowiednie dla majsterkowiczów / użytku domowego / początkujących , ponieważ może spełniać codzienne potrzeby diagnostycznej i jest bardzo łatwy w użyciu. Proponuję każdy właściciel samochodu ma jedną CR419 w samochodzie, to jest bardzo mały i nadaje się do ręki , nie potrzeba komputera lub telefonu biec . Nie sądzisz?
 

chasen : :