Archiwum październik 2016


paź 26 2016 OBDSTAR X300 Pro3 Master Key odczytać kod...
Komentarze: 0

Ten blog nauczy Cię, jak odczytać kod PIN Peugeot 206 poprzez OBDSTAR X300 Pro3 Master Key , mam nadzieję, że ktoś pomoże.

 

Narzędzie potrzebne: X300 Pro3 Master Key z adapterem PIC EEPROM /

Samochód: Peugeot 206

 

procedury:

Wybrać pojazdy -> ADAPTER EEPROM

obdstar-x300-PRO3-key-master-1

To OBDSTAR EEPROM / PIC ADAPTER

obdstar-x300-PRO3-key-master-2

 

Wybierz PIC / FREESCALE ADAPTER V33.37

Wybierz EEPROM i naciśnij klawisz ENTER, aby kontynuować

obdstar-x300-PRO3-key-master-3

 

Wybierz Odczyt kodu PIN

obdstar-x300-PRO3-key-master-4

Następnie wybierz modelu pojazdu Peugeot 206 i wciśnij ENT

obdstar-x300-PRO3-key-master-5 obdstar-x300-PRO3-key-master-6

BSI 95160-> V2, odczekaj chwilę

obdstar-x300-PRO3-key-master-7 obdstar-x300-PRO3-key-master-8

Wpisz nazwę, aby zapisać

obdstar-x300-PRO3-key-master-9 obdstar-x300-PRO3-key-master-10

Gotowe! Hasło jest 3FFF

obdstar-x300-PRO3-key-master-11

X300 PRO3 master key przez OBDSTAR Spółki wyposażony w immobilizer kluczowej funkcji programowania SKP900, jak również nową funkcję np korekty licznika kilometrów, EEPROM i OBDII / fot. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić:

http://www.uobdii.com/wholesale/obdstar-x300-pro3-key-master-english-version.html

 

chasen : :
paź 11 2016 Który klucz Auto programista najlepsze dla...
Komentarze: 0

Czy jesteś zagubiony, które Car Key Programmer jest najlepsze dla samochodów amerykańskich i azjatyckich? Ten blog będzie rekomendował trzech kluczowych programistów z różnych cenach: OBDSTAR X-100 PRO , SuperOBD SKP-900 i Tango programista . Szczegóły są w następujący sposób:

Tutaj możesz zacząć od nauki OBDSTAR X-100 PRO, SuperOBD SKP900 i Tango programista oddzielnie, a następnie zwrotnych użytkownika na tych trzech narzędzi, a następnie krótkim zawarcia w końcu.

OBDSTAR X-100 PRO Auto Key Programmer dla amerykańskich a samochody azjatyckie Cena: $ 339 X100 funkcja PRO C + D Typ: Immobilizer zdalnego mecz + Przebieg + OBD Oprogramowanie OBDSTAR X-100 PRO Programator listy obsługiwanych samochodów: http://blog.uobdii.com/obdstar-x100-pro-key-programmer- samochodów modelu / lista OBDSTAR X-100 PRO Highlight:  Pomoc Funkcja EEPROM (pamięć EEPROM Chip czytać i Immobilizer inicjalizacji) . Uwaga: nie obsługuje Toyota G chip i Proton co OBDSTAR X-100 PRO aktualizacja? OBDSTAR X-100 PRO aktualizacja online za darmo na oficjalnej stronie internetowej przez okres 1 roku. SuperOBD SKP-900 klucz programista dla samochodów amerykańskich i azjatyckich Cena: $ 539 SKP-900 może obsługiwać prawie wszystkich samochodów na świecie, takich jak Ford, Land Rover, Chrysler, Jeep, Toyota, . Nissan, Honda, Mitsubishi, Hyundai, Kia, i tak dalej : SKP900 Key Programmer listy obsługiwanych http://www.uobdii.com/upload/pro/skp-900-supported-car-model.pdf~~HEAD=dobj SKP-900 klucz programista Pasemka:
amerykańsko-azjatyckiego-car-key-programista-obdsatr-x100-pro-1

amerykańsko-azjatyckiego-car-key-programista-superobd-skp900-2


 

Można go zaprogramować wielu kluczowych samochodu bez konieczności stosowania kodu PIN. Poza tym, można odczytać kod PIN dla wielu samochodów. To wsparcie TOYOTA G chip.


Co na temat aktualizacji SKP-900 i tokena kwestii?

SKP-900 za darmo aktualizować co miesiąc. SKP-900 potrzebne znaki, ale jest za darmo, aby dodać żetony.


Tango klucz programista do samochodów amerykańskich i azjatyckich Cena: $ +1.029 Co transponderów kluczem Tango programista może zrobić? Philips transponderów TEMIC transponderów Megamos transponderów Texas transponderów Atmel Transpondery. Cechy Tango programisty:
amerykańsko-azjatyckiego-car-key-programista-original-tango-3
 

Można go czytać, pisać i generować najnowsze transponderów wykorzystywanych w najnowszych technologiach unieruchamiające. Może produkować klawiszy działa przez EEPROM wysypisko, identyfikacji transponderów i klucze klonów.


Obsługiwane lista samochodów lista Tango programisty / Transponder:
http://www.sinodownloads.com/down/download/PDF/3511073-TANGO-featuresEn.pdf

Jakie mają funkcje specjalne Tango? (Tango podświetlić)

Po wygenerowaniu nowego transpondera z TANGO Programmer, nie potrzeba żadnego dodatkowego sprzętu diagnostycznego zaprogramować wygenerowany transponder do samochodu! Będzie ona uruchomić samochód bezpośrednio, nawet na nowego systemu FIAT CODE 2, a także stosowanych w pojazdach PSA Group! Tylko trzeba napisać nowy plik z powrotem do systemu immobilizera! Tango może odczytać kilometrów Vin i typy transponderów.


Co na temat aktualizacji Tango i Token kwestii?

Ten oryginalny TANGO Key Programmer podstawowych aktualizacji oprogramowania online za darmo. (Teraz możesz uzyskać bezpłatny Daihatsu G Chip Autoryzacja obsługiwać zarówno zapisu i kopiowania w uobdii.com) trzeba zapłacić za zezwolenie, gdy dodać dodatkowe funkcje, specjalną funkcję lub pracować go na specjalnym modelu samochodu. TANGO klucz programista nie musi żetony!


Zwrotnych użytkowników na OBDSTAR X-100 PRO , SuperOBD SKP900 i Tango:

Bardzo dobry do samochodów azjatyckich i amerykańskich jest SKP-900 . Ale ja też użyć Tango. Tango jest doskonała, ale nie mogę tego zrobić samochody odległy zamek na przykład i to wszystko za off programowania samochodu (która Xprog etc) używam X100 pro OBDSTAR . Jestem bardzo z niego zadowolony. Nie idealne, ale bardzo dobry! Mam X-100 Pro i to nawet w pobliżu tak dobre jak SKP900, także Tango moim zdaniem jest o wiele lepsze dla programowania samochód off. SKP900 ma bardzo dobre pokrycie OBD zwłaszcza amerykańskich samochodów. Tango jest wspaniałe dla wszystkich trudne, a na ławce. Ponadto Tango jest bardzo dobry w EEPROM Applications. Wniosek: Nie ma doskonały klucz programista, który może wykonywać wszystkie kluczyki we wszystkich przypadkach. Ale można znaleźć lepsze jeden, co jest dobre i pożyteczne dla własnego użytku. Mam nadzieję, że ten blog pomaga. Artykuł z dnia: http://blog.uobdii.com/which-auto-key-programmer-best-for-american-and-asian-cars/

chasen : :