Komentarze do notki Uruchom X431 iCarScan i Vepcker Easydiag raport z testu

linkologia.pl spis.pl


Uruchom iScan Accept A Lot dodane opcje na tym samochodzie Ponownie vpecker, do archetypu na silniku MOŻE sam Wprowadzenie X431 Diagun IV zrozumieć FEW Ambit i można go zrozumieć i Bright pobudzenie kody to wszystko Annihilation granicą na silniku nie nawet DPF Regeneracja, Idiag Akceptuj dodany do Akcja dla tego samochodu, i aktywowane nA KILKU dodawanych samochodów. i przewidzieć, co może zrobić z dodatkiem odpowiednich funkcji IS dla Toyota, Honda, Scion. Ale odwrocie jest Aborygenów interfejs i ilość oprogramowanie jest ok dla IT (koszt $ 210). Uruchom X431 Pro3 (So) teraz vpecker OBD2 Scanner jest do przyjęcia, ponieważ jest to nawet obficie Szybsze ciągu ostatniej zapory i Aborygenów za dopuszczalną ilość (159 $), ale nie nawet przylegające do Delphi lub Barrage ze względu na funkcje, że nie może zrobić. Uruchom X431 Pro3 Aktualizacja VPECKER Esaydiag i przystosowany AccountAbility szyfr kluczowe Jasnowidz są Via ~ Win Win XP 10 Układ iScan online. Rzeczywista Rzeczywista dla prostego Update. (So) mogą planować dla roku 2015. Wszystkie samochody Uruchom X431 Pad2 Język Vpecker robi w Bigger Zgodność Accent, rynsztunku 25 języków Capital Worldwide ;. Wydaje czas Barrage mniej, a tylko 9 językach (So) DEPEND Jeśli na językach klientów Vpecker przez Will markizy Więcej. Uruchom X431 PAD 2


 

 Pełna Diagnose Funkcja 1 .: Wprowadzenie X431 Diagun IV
X431 Diagun iv można zdiagnozować elektroniczny system sterowania panujących modeli pojazdów obejmujące Azji, Europy, Ameryki i Chin. Modele samochodów pełnozakresowe i pełny system diagnozowania sprawiają, że samochód profesjonalnym samochodowych narzędziem diagnostycznym.
Funkcje diagnostyczne obejmują: Odczyt kodów DTC, jasny DTC, przeczytaj datastream Funkcje specjalne etc;
 

PS Vpecker Język :.
włoski, chiński (uproszczony), angielski, chiński (tradycyjny), japoński, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, portugalski, polski, turecki,
holenderski, węgierski, koreański, czeski, arabski, indonezyjski, perski, tajski , wietnamski, fiński, szwedzki, rumuński, bośniacki, itd.
Wprowadzenie Język:
angielski, francuski, rosyjski, japoński, niemiecki, hiszpański, włoski, portugalski, chiński
. to, że jest to powinienem powiedzieć, rocznica nich ma swój własny roszczenia i wadach, jednak zarówno VPECKER Esaydiag i Barrage X431 iCarScan Plan ok aż do teraz. uznanym nabycie z Chin.

chasen : : launch x431

Brak komentarzy