Najnowsze Wpisy

linkologia.pl spis.pl

Ponieważ mamy pęknięty tytan 1,61 ... został sprzedany jak gorący chleb ...! Kiedy sprzedawca sprzedać http://blog.uobdii.com
Engineers udowodnić UOBDII Wszelkie prawa zastrzeżone ECM TITANIUM 1,61 Cracked wersji ze sterownikiem 18475

chasen : : ecm titanium

linkologia.pl spis.pl

Udział ten artykuł instrukcji na temat korzystania Lonsdor K518 Key programmr do klucza dla Audi Q3 2013.And Artykuł zawiera w 4 częściach programu:
Function, obsługa, uwagi i Reference.


Funkcja
1. Kopia zapasowa EPROM: backup danych samochodu EPROM;
2. Przywracanie EPROM: skopiuj dane z kopii zapasowej na komputerze EPROM samochodu, aby przywrócić go do stanu pierwotnego;
3. Dodać klucz do sprzedawcy: użyć kopii zapasowej danych EPROM napisać pusty nowy klucz za klucz do sprzedawcy, który może być zaprogramowany bezpośrednio;
4. Dodaj klucz (OBD): użyć niestandardowego lub wygenerowanego klucza sprzedawcy bezpośrednio klucz program dotyczy karty inteligentnej;
5. Bezpośrednio klucz dodać: użyć niestandardowego lub wygenerowanego klucza sprzedawcy bezpośrednio klucz program dotyczy składany klucz;
6. Przycisk Usuń: usuwanie zaprogramowanego klawisza;
7. reset dashboard
regulacji 8. Przebieg: skorygować przebieg;

Uwaga
1. Podczas wszystkich operacji systemu, deska rozdzielcza będzie w stanie zgaszone, że jest normalne;
2. Usuń klucz proces:
Krok 1. Przeczytaj immodata; Krok 2. Wybierz istniejący klucz; Krok 3. odpisać immodata.

Referencje
Chip model: 48 Dedykowany układ
zdalnego typ: 220G 315 częstotliwość
Key zarodek nr .: No.31
PIN wymaganie kod: Dane EPROM kopii zapasowych
Remote generacja: Program inteligentny klucz kompletne, pilot automatycznie generowana
pozycja OBD: pod kierownicą:

chasen : : lonsdor k518ise

linkologia.pl spis.pl

Oryginalna Lishi TOY43R 2w1  narzędziem ślusarz, jak używać:

Pomimo mając tylko 8 pozycji na tym dekoderem odbioru, to narzędzie jest dla zamka TOY43R 10 Cut a nie cięcie 8 toy43 blokady z pozycji 2 Podział wafli w nim. Powodem tego narzędzia ma tylko 8 z 10 pozycji na nim, to ze względu na blokady drzwi tylko obudowy 8 z 10 kawałków, tylko domy zapłonowych wszystkich 10 wafli. Gdy zamek jest odbierane i dekodowane, 8 dekodowane i znane kawałki są wprowadzane do instacode, a drzewo cięcie daje Pozostałe 2 cięć koniecznych do zapłonu. Pozycja 1 i 2 znajdują się tylko w stacyjce, więc siatka narzędzie jest numerowany od 3 do 10.LishiTOY43 2w1 pick
Oryginalna-Lishi-TOY43R-2in1- (1)


 Jest to bardzo szybki odbiór i dekodowanie do tego bardzo szeroko stosowanego zamka Toyota i uprości produkcji kluczyk do zamka i to znacznie uprościć cały proces wejścia zysk na tej blokady.
Moje własne doświadczenie z tego narzędzia jest uzyskanie wpisu w czasie krótszym niż minuta ogólnie i odebrać i zdekodować w niecałe 5 minut za każdym razem, jak dotąd bez przerwy.

Nie ma udowodnione zbieranie sekwencję jeszcze z tego konkretnego narzędzia, należy uważać, aby nie overlift, jak No 4 kawałki nie potrzebują windy w ogóle, ponieważ są one już ustawione, aby otworzyć tak szybko, jak jest stosowane napięcie, więc tym bardziej nr 4 przecina Blokada ma w nim, tym prostsze będzie odebrać otwarte.

Wymagana jest tylko lekki do średniego napięcia, a jeśli płytka ma żadnego ruchu w ogóle, nie podnosić go w ogóle!.

Blokada ma pierwszeństwo kierunek zbieranie i jest łatwo zbierane do obu kierunkach, dodatkowo blokada nie musi być najpierw podniósł, można kierować zdekodować to z 2w1 stosując skrętu napięcie i czytania każdej pozycji. Jednak dokładniejsze dekodowanie jest zawsze osiągnąć, jeśli wybrał pierwszy i trzymana w pozycji zbierane, zwłaszcza zużytych zamków.


Proces Picking

Podnosząc tę blokadę, najczęstszym błędem jest zbyt duże napięcie i overlifting, zbyt duże napięcie niemal zawsze prowadzi do overlifting wafla.

Nie mogę podkreślić wystarczająco potrzebę stosowania tylko lekkich i średnich napięć i mieć pełną kontrolę nad ramieniem podnoszącym na wszystkich czasów.
Przed zbierając zawsze doradzić spłukiwania blokadę się dobrze z WD40 / GT85 lub podobna, to pomoże zmaksymalizować czuć podczas procesu komisjonowania.

Jak już wspomniano wyżej, nr 4 wafle są już ustawione i nie potrzebują windy, co tak zawsze jest potrzebne, aby ustawić je tak delikatnie łaskotał każdą pozycję do odczuwania jakiegokolwiek nieznacznym ruchu jest niezbędna, więc podczas sondowania wafla wiążącym jest istotne, że nie podnieść każdy opłatek ponad ¼ mm, tylko niewielka Tickle potwierdzi jeśli wiązanie lub w ruchu, jeśli porusza następnie pozostawić w spokoju, jak overlifting a nie 4 cięcie jest częstą przyczyną awarii wybrać ten zamek.

Jak blokada ma potwierdzoną preferowaną kolejność sortowania, to jest proste i tradycyjny proces zrywania łaskotania każdej pozycji nie więcej niż ¼ mm znaleźć opłatkiem wiążący, jeśli porusza się w ogóle zostawić ją w spokoju, jeśli wiąże się podnieść ją tylko jedna kratka przyrost do chwili, gdy ruch jest odczuwany łaskotanie, aby wybrać wiążące wafla 1 x siatki przyrost, to łaskotanie ćwierć mm, aby sprawdzić, czy wciąż w ruchu lub wiązanie, jeśli nadal wiąże następnie odebrać następny przyrost siatki aż ruch jest odczuwany.

Tak długo, jak tylko podnieść opłatkiem wiążącego, a następnie raz każdy opłatek wiążący ma ruch blokada zostanie otwarte, wykazaną w przewodniku obrazku poniżej.


Otwarciem zamka TOY43

Zacznij od pełni włoży Lishi TOY43  narzędzia do zamka i zastosowanie lekkich i średnich napięć
Oryginalna-Lishi-TOY43R-2in1- (2)
Znajdź Binding opłatkiem 1st, a następnie każda wiążącą opłatkiem z kolei
W tym położeniu 3 zamka jest 1 związać i odebrać Pozycja 8 to kolejna związać i odebrać Pozycja 6 to kolejna związać i odebrać Pozycja 5 to kolejna związać i pick pozycji 5 wiąże i ponownie wybiera i otwiera zamek. Ta konkretna blokada została wybrana w czasie poniżej jednej minuty, tak było dość proste różnią wybrać otwarty ze względu na ilość nr 4 cięcia zamka. Jak pozycjonuje zbierając 4, 7, 9 i 10 nie zrobił potrzeba, to potwierdza nam, że nie są to 4 kawałki, poniższy proces dekodowania powinien to potwierdzić. Dekodowanie blokadę TOY43 używając 2w1 Lishi  ślusarz  narzędzia
Oryginalna-Lishi-TOY43R-2in1- (2)

Oryginalna-Lishi-TOY43R-2in1- (4)

Oryginalna-Lishi-TOY43R-2in1- (5)

Oryginalna-Lishi-TOY43R-2in1- (6)

Oryginalna-Lishi-TOY43R-2in1- (7)

 

Ta blokada może być bezpośrednie dekodowane bez konieczności to są zabierani pierwszy proces jest zastosowanie mocne napięcie i zdekodować każdą pozycję za pomocą tego samego procesu, jak dekodowanie, gdy odebrał jednak na zniszczonych zamków dziwne mylące czytanie może się zdarzyć, więc radzimy zbierając pierwszy dla najlepszych i najdokładniejszych wyników.

Ponieważ jest to narzędzie bliźniaczy podnośnik, my dekodowania w tym samym kierunku, jak wybraliśmy się, popychając ramię podnoszenia całej ponumerowanych linii i czytania wysokość cięcia, z którego zatrzymuje się za pomocą ponumerowanych linii na siatce po prawej stronie.

Proces jest tak proste, jak utrzymać blokadę w pozycji zbierane i odczytać każdą pozycję 3 do 10, jak poniżej.

Pozycja 3 jest nr 3 cięcie pozycji 4 potwierdza jako nr 4 cięcie pozycji 5 jest nr 2 nacięcie
Oryginalna-Lishi-TOY43R-2in1- (8)

Oryginalna-Lishi-TOY43R-2in1- (9)

Oryginalna-Lishi-TOY43R-2in1- (9)
Pozycja 6 jest nr 2 cut pozycja 7 jest potwierdzona jako nr 4 cięcie pozycja 8 jest nr 3 cięcie pozycja 9 jest potwierdzona jako nr 4 cut pozycji 10 jest również potwierdzona jako nr 4 cięcia Daje nam większość klucza cięcia potrzebne i daje nam klucz 10 cut od dziobu do czubka ?? 34224344, dlatego należy wprowadzić je instacode, a to daje nam wycinanie drzew, która w tym przypadku wynosiła 1 z kilku możliwych kluczy, które będzie używać maksymalnie 2 wykroje na znalezienie właściwego klucza.
Oryginalna-Lishi-TOY43R-2in1- (9)

Oryginalna-Lishi-TOY43R-2in1- (12)

Oryginalna-Lishi-TOY43R-2in1- (13)

Oryginalna-Lishi-TOY43R-2in1- (13)

Oryginalna-Lishi-TOY43R-2in1- (15)Jednak pomimo faktu, że narzędzie to nie jest przeznaczone do zapłonu i wstawić je do oporu do stacyjki i czuć za 1 2 wafle, to przyzwyczajenie kolejce do położenia siatki dokładnie, ale kiedy światło napięcie jest stosowane do zablokować i znalezieniu 1st 2 wafle wysokość siatki cięcie jest jeszcze dokładna i przód 2 pozycje mogą być bezpośrednio dekodowany, więc cały klucz można odczytać.

W ten sposób cały klucz był 2134224344.

Więc mimo narzędzie nie jest skonstruowany tak, aby odczytać zapłon, przy odrobinie forsight jest możliwe do odczytania brakujących płytek w pozycji 1 i 2 przez trochę myślenia lateralnego.


Lishi TOY43 2in 1 w szczegółach ...
http://www.uobdii.com/wholesale/toy43-2-in-1-auto-pick-and-decoder.html

Klucz Lishi TOY43 grawerowane Linia w szczegółach ...
http://www.uobdii.com/wholesale/lishi-toy43r-engraved-line-key.html

chasen : :

linkologia.pl spis.pl

W poście przedstawić 3 opłacalnego http://www.uobdii.com

chasen : : obdstar f104

linkologia.pl spis.pl

Jako pierwszy profesjonalny klucz programista Chryslera poprzez OBD i narzędzie odczytu kodu pin, jestem pewien, że można ' t czekać, aby wiedzieć, co modele Chrysler OBDSTAR F104 klucza programowego poprzez OBD, szybko stają się powszechnie znane. Proszę nie brać to jako narzędzie jest trudny w użyciu. Na Przeciwnie , www.uobdii.com  na sprzedaż, oni twierdzą, że jest najniższą cenę, kończy się 31 marca, 2017).

 
Najważniejszy jest wynik testu (dla testu Dodge i Jeep, to zajmie kilka dni).

 

 
chasen : : obdstar f104

Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Ksiega gości

Księga gości

Kategorie postow

Brak kategorii