Archiwum luty 2017


lut 22 2017 OBDSTAR DP PAD tablet Immobilizer + EEPROM...
Komentarze: 0

OBDSTAR DP PAD jest specjalną tabletkę OBDSTAR, który dostarcza kompleksowy system diagnostyczny dla pojazdów japońskich i koreańskich.OBDSTAR DP Lista funkcji PAD :
Odczyt i kasowanie kodów usterek; car key deals
Pamięć kluczem Przezroczysty;
Klawisze programowe, klucze zbliżeniowe, inteligentny klucz, klucze klapki;
Program rynku wtórnym i klucze OEM;
Wyświetlanie danych na żywo;
Element uruchamiający;
Czytaj klucze z pamięci immobilizer
programowanie nowego ECU;
Nowy numer klucza mechanicznego programowania;
Identyfikacja pojazdu programowania klucza;
Zresetować ECU i zresetować immobiliser;
Nowy programowania zdalnego sterowania;
Immo czytnik kodu PIN;
Przebieg regulacji poprzez OBD;
Dzięki pełnej i silnej bazy danych najważniejszym narzędziem czyni;
VCI zdiagnozować
jeden klucz uaktualnienia za pośrednictwem WiFi
Remote Assistance
Centrum Zgłoś
chipa EEPROM czytać i inicjalizacji immobilizera;
EPB (Electric hamulec postojowy);
Reset olej / usługa;
Dopasowanie baterii;
ABS
TPS
SRS zresetować
TPMS (niskie opony) Reset
Kąt skrętu zresetować
uczenia CVT / Wartość zresetować
EEPROM / adaptera PIC
OBDII
diagnostyka

Więcej informacji o OBDSTAR DP PAD, pls odwiedzić: http://www.uobdii.com/wholesale/obdstar-dp- pad-tablet.html 

formularz Artykuł OBDSTAR TOOL BLOG : h ttp: //obdstartool.blogspot.ae/2017/02/newobdstar-dp-pad-tablet-immobilizer.html

chasen : :
lut 21 2017 ETKA Elektroniczny katalog w wersji 7.5 instalacja...
Komentarze: 0

ETKA Elektroniczny katalog w wersji 7.5 działa ok na wszystkich systemach opartych na X86 32 bitów, szczególnie w systemach Windows 7 i Windows 8.1 pro pro 32bit. Jest to rozwiązanie klient instalacji Etka na systemie 32 bitowym.


Wyłącz wszystkie programy antywirusowe
uruchomić wszystkie polecenia z - "Uruchom jako administrator".
1.- Install "install-hardlock.exe".
-> Pierwszy instalator, wybierz opcję "English" i zainstalowany.
-> Po drugie instalator, wybierz swój język i zainstalowana. (tylko dla Windows 7, 8, 10 systemów Inne systemy anuluj instalację.)
-> Instalator, utwórz skrót "Emulator" na Windows 7 (tylko?) pulpitu.
2.- Install "install-fix.exe".
3.- Install "etka75setup.exe" (domyślnie zainstalowany na C: \ nie można modyfikować).
4.- Otwórz jako administrator shorcut pulpicie utworzony na etapie 1. "Emulator" i kliknąć na "Activate"
-> Emulator zainstalowana i uruchomiona pomyślnie (jego OKEY MESSAGE).
5.- System Reboot.
,
6.- skopiować wszystkie skróty w "skrót na pulpicie" + Marka skróty Data.exe i Prices.exe jeśli chcesz i miejsce na pulpicie.
7.- Umieść folder "C: \ ETKA" + plik "Data.exe" w Antywirus - Malwarebytes wykluczeniami (Malwarebytes traktuje ten plik {Data.exe} jako Trojan i usuwa je).
8.- Ponownie włącz ochronę Malwarebytes.
9.- Open "ETKA 7.5" i że działa OK !.
10.- Wymień pliki INI (9 plików ??) w wersjach poprawionych.
I Po wyeliminowaniu tych plików, aby odzwierciedlić mój kraj, język i waluta z "Notepad". MOŻESZ to zrobić, jeśli chcesz.
11.- Run "Błąd 3 (32 BIT)" plik.
12.- Run C: \ ETKA \ VWAU \ RosyVisionControl \ registerControl .Net v4.0.bat.
13.- Reboot System ...
14.- Open "Prices.exe" - kliknij na "Change" i wybierz swoją strefę cenową. Kliknij przycisk "Szukaj" i "Zacznij Etka" zainstalowanych cenach.
15.- Open "Data.exe" - Kliknij na "Szukaj" i czekać, aby pobrać aktualizacje wiadomości. Kliknij na "Start Etka" zainstalowanych aktualizacji.
16.- Sprawdzić działanie programu.
17.- Ciesz Etka 7.5 .
(Wielkie dzięki dla @pbrotea we wspólnocie CT)
 

Jak zainstalować VW Etka 7.5 na Windows 32bit 7 / Windows 8.1

chasen : : etka
lut 08 2017 El-50448 GM TPMS metody nauki zwrotnych klientom...
Komentarze: 0

Oto zbiór El-50448 GM TPMS uczyć się na nowo narzędzia dobre informacje zwrotne. Dzięki wkładu rzeczywistych użytkowników.

 

pracuje nad ciężarówką i samochodem: prosty i tani, ale działa świetnie. Znacznie lepsze niż chodzenie do dealera lub sklepie opon tylko po to żeby zresetować czujniki ciśnienia. Używałem go na mojej ciężarówki i samochód mojej żony i to tylko trwało kilka minut, aby zresetować wszystkie cztery koła każda.

Dobrze wart swojej ceny.

z prawidłową wyświetlaczu wyczerpania baterii: Nigdy nie byłem w stanie dostać moje czujniki TP zaprogramować za pomocą "wpuścić powietrze na zewnątrz" metoda na moim 2007 Tahoe. Przed miałem tego narzędzia, chciałbym po prostu pamiętać, jakie opony były która kiedy obraca je, ale nie dłużej. Teraz mogę przeprogramować je w ciągu zaledwie kilku sekund, a na wyświetlaczu kreska słusznie wskazuje, która opona jest niska. Narzędzie to powinno pochodzić z pojazdem. Łatwy w użyciu: Działanie tego produktu jest proste i jednoznaczne. Jak stwierdzono, że trudno dostać się podekscytowani wydając tę ​​kwotę pieniędzy tylko obrócić opony, ale biorąc pod uwagę to, co pobierają dealerzy, nie zajęłoby wiele wizyt serwisowych wycieczki zapłacić za jednostkę. O ile to pracy robi dokładnie to co mówi, będzie to robić bez dramatu. Ustawić pojazd w trybie zerowania i nacisnąć przycisk na urządzeniu Poniższe wskazówki opisane w instrukcji właścicieli samochodów. Nie mogłem uwierzyć, że potrzebne specjalne narzędzie do obracania moje opony. Z tego co rozumiem, 2010 (2011?) I starszych pojazdów, można użyć dowolnego dużego magnesu zresetować czujniki ciśnienia w oponach. 2011 (2012?) I do przynajmniej moja 2013 Silverado, musisz jeden z tych gadżetów. Ten działa jak mistrz, a jest to jeden znalazłem odwoływać za pośrednictwem strony internetowej GM.

Jest to prosty proces:
1) Umieść swój klucz w stacyjce i włącz go uruchomić.
2) Naciśnij blokadę i odblokować przyciski na pilocie, aż ciężarówka ćwierkania. (Istnieje kilka innych sposobów, też, ale to był najłatwiejszy).
3) Start z lewej przedniej opony; migacz światło dla tej opony powinny zapalić poinformować, która opona wymaga programowania. Fajne prawda?
4) Umieść ten Gizmo na oponie obok pnia, a następnie naciśnij przycisk. Po upływie 3 sekund lub więcej, wózek ćwierkania
4) Następnie przedni prawy kierunkowskaz jest włączony, i to kolejną oponę. Naciśnij Gizmo do opony, a następnie naciśnij przycisk. Dalej do tylnego prawego, i zakończyć z tyłu po lewej stronie. Przez cały czas po migacz. Ma wszystkie 3 minuty.
Z jednej strony 50 $ + jest dużo, aby wszystkie moje czujniki ciśnienia w oponach są ustawione prawidłowo (rzadko patrzeć. Z drugiej strony, mam nowe narzędzie, a obcy nie trzeba dotykać mojego wózka.
 

Szeroki zasięg pojazdu GM: Metoda deflate weryfikowana jest ok tylko na Chevrolet Volt 2011 roku, przy czym El-50448 TPMS uczyć się na nowo narzędzie, mogę dostać 4 TPMS zaprogramowane w czasie krótszym niż jedna minuta. El-50448 może zaprogramować TPMS na WZ 2010-2013 roku.

można znaleźć narzędzia w dowolnym dealerskiej GM, lub kupić go w Internecie np www.uobdii.com. Mam link tutaj: http://www.uobdii.com/wholesale/el-50448-tpms-activation-tool-oec-t5.html~~HEAD=dobj .

 El-50448 GM TPMS narzędziem Relearn cena wynosi 50USD Paypal z dostawą (15-20 dni roboczych) i płacić więcej wysyłki opłatę; można otrzymać paczkę w ciągu 3-5 dni roboczych DHL. PS: gdy pojawi się pakiet może się okazać, że nie obejmuje akumulatora i ładowarki, jeśli ich potrzebują, trzeba zapłacić dodatkowe 10 USD.

Więcej informacji na temat narzędzi aktywacji TPMS : 

chasen : : el-50448